Rozwijają się zarówno zasady futbolowe, jak i sporty piłkarskie. Starożytna chińska piłka nożna, pochodząca z Chin, nosi nazwę Cuju. Nowoczesna piłka nożna rozwijała się raczej w Anglii niż w Chinach. Jak Cuju jest starożytną grą piłkarską urodzoną w Chinach.

Procedura gry została opracowana, ale niektóre postanowienia były dalekie od dzisiejszych zasad. Na przykład istniała zasada, że można ją uznać za wygraną piłkę, jeśli piłka wejdzie z słupków bramki lub przekroczy pole powyżej niezależnie od wysokości, nie rzucając, nie uderzając ani nie transportując ręką. Pozycja i formacja zawodnika jest wtedy inna niż wtedy, gdy w każdej drużynie jest bramkarz, obrońca, awangarda i ośmiu napastników. Wkrótce po sformułowaniu zasad nastąpiły pewne zmiany w formacji, w tym bramkarz, dwóch obrońców, trzy awangardy i pięciu napastników. Jedenaście członków pracowało razem, aby całkowicie konkurować z innym zespołem. Ale wiele materiałów pokazuje, że Chiny mają dłuższą historię gry w piłkę nożną, a piłka nożna pojawia się wcześniej w starożytnych Chinach niż w Europie.

Mój własny charakter pisma

Nazwa starożytnego chińskiego futbolu to Cuju lub Taju, a znaczenie Cu i Ta jest kopalne, podobnie jak w Ju, jest to rodzaj nazwy piłki. Słowo Cuju zostało po raz pierwszy zapisane w biografii Records Su, a ponadto w Bie Lu w dynastii Han przez Liu Xiang i biografii Han Mei Cheng w dynastii Tang przez Yan Shicenga. Działalność Cuju była bardzo znana z eleganckiej działalności w pałacu w Dynastiach Tang i Song. Były prezydent FIFA, dr Havelange, był w Chinach w lipcu 1958 r., Kiedy ogłosił, że piłka nożna pochodzi z Chin. Z pewnością, z powodu ograniczeń feudalnego społeczeństwa, Cuju w starożytnych Chinach nie rozwinęło się w końcu jako uczciwa konkurencyjna nowoczesna gra. Stał się nowoczesną grą piłkarską w Wielkiej Brytanii jako kraj kapitalistyczny.

Czterech szefów. Kto rządzi duńską kadrą?

W 307 rpne, a także w okresie Walczących Królestw w Chinach, kiedy król Wuling Zhao zreformował się, aby prowadzić ubrania Hu i jeździć, aby osoby w Zhao uczyły się jeździć i strzelać. Bardzo inspirował go spacer po mieście na koniu z jego świtami. Pewnego dnia zobaczył, że w lesie jest kilka królików, i poprosił swoje świnie, aby złapały dla niego żywe króliki, a następnie świnie zostały zgrupowane w cztery zespoły, aby je złapać razem, ale przerażone króliki biegały tu i tam, aby uciec przed lukami koni i żaden królik nie został w końcu złapany, aby wszyscy tam potrząsnęli głowami. Nagle pojawiła się tam osoba, aby zasugerować królowi, że zamiast królików można użyć piłki do zabawy nawet w pałacu, ponieważ było to bardzo interesujące. Król był bardzo szczęśliwy i wychwalał tę osobę, a także pozwolił mu być odpowiedzialnym za przygotowanie tego rodzaju sportów. Tak więc mecz piłki nożnej narodził się w Chinach. To była wtedy jazda konna o nazwie Cuju. Cu lub Ta po chińsku ma znaczenie kopania, w odniesieniu do Ju po chińsku, jest to wtedy gra się w piłkę nożną. Jednak wtedy nastąpił wielki rozwój Cuju w trzech głównych aspektach, w tym nadmuchiwaniu piłki, ustalaniu bramki i wzbogacaniu stylów gry.

Adidas zajmuje ważne miejsce w koszykówce, piłce nożnej, tenisie, artykułach fitness i strefach krykieta. Buty Adidas Bounce S2 P 5000 i Adidas Porsche Design cieszą się dużą renomą na całym świecie.