Wszyscy uwielbiają fantastyczny futbol, niezależnie od tego, czy jest to futbol uniwersytecki fantasy, czy fantasy NFL, jest to popularny sposób dla fanów futbolu, aby zaspokoić swoje futbolowe szaleństwo. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że ta rzecz uwielbia wielu entuzjastów sportu?

Mojego kolegi siedemnastolatki Prosper oraz

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia oglądać mecze futbolu uniwersyteckiego, a bardziej tworzy skład najlepszego piłkarza w drużynie, to futbol uniwersytecki fantasy jest Twoją drogą do spełnienia marzeń. Dzięki tej popularnej działalności możesz zorganizować własny zespół i mieć nad nim kontrolę. To ty wybierzesz, który piłkarz rozpocznie grę i kto będzie na ławce. Będziesz tworzyć własne drafty dla dowolnych graczy dla swojej drużyny, co oczywiście będzie zależeć od ich rzeczywistych wyników w życiu. Co więcej? Dzięki tej aktywności nie musisz się martwić o nic innego. BRAK emisji pieniężnej, z wyjątkiem górnego pułapu wynagrodzenia. Nie musisz się martwić o to, ile pieniędzy przyciągają kibice, kupując bilety na stadion, ani nie musisz się martwić o zakup sprzętu piłkarskiego, takiego jak kaski, nietoperze itp., Że Twoja drużyna będzie za pomocą. Jedyną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest twój „projekt”, czyli wybranie najlepszej drużyny futbolu fantasy – to wszystko!

Futbol fantasy to przede wszystkim tworzenie najlepszej drużyny, a nie gra. Oznacza to, że musisz ostrożnie wybierać graczy na podstawie ich rekordów i tworzyć swój zespół i zdobywać punkty. Będziesz tutaj dyrektorem naczelnym, zwiadowcą i trenerem. Więc oczywiście musisz się uczyć i odrabiać zadania domowe, aby odnieść sukces.

Nasze trzylatki Oleg oraz Erwina bardzo lubią się bawić

Wybór gracza i stworzenie najlepszej drużyny jest tym, co sprawia, że drużyna futbolu fantasy jest zabawna i ekscytująca, szczególnie gdy tworzysz swoją obronę. Dlaczego? Ponieważ wybór graczy do zespołu nie jest tak łatwy, jak wybór gracza w fantasy NFL. O wiele trudniej byłoby przewidzieć, których graczy wybrać, ponieważ nie zawsze są tak konsekwentni, jak większość graczy NFL. Ale wyobraź sobie, o ile bardziej różnorodny i ekscytujący byłby świat fantasy, gdybyś mógł również stworzyć własny zespół uniwersytecki.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, zawsze możesz odejść od najlepszych wyborów piłkarskich ekspertów lub poczytać czasopisma Darmowe artykuły, strony internetowe, a także książki, które zawierają wskazówki i porady dotyczące zdobywania punktów w grze fantasy. Możesz nawet korzystać z Internetu do zbierania informacji. Mądrzej byłoby ostrożnie wybrać swój wybór, niż robić to pochopnie i kapryśnie.